Segway  X2


SegwayR
SegwayR

Reklama jak magnes

Segway® doskonale nadaje się jako uzupełnienie klasycznych kampanii outdoorowych, ulotkowych, samplingowych, a także jako wsparcie promocji i wydarzeń specjalnych. Za pomocą naszych pojazdów można efektywnie prowadzić wszelkiego rodzaju kampanie promocyjne skierowane zarówno do masowego odbiorcy jak i ukierunkowane na konkretną grupę docelową.

Znakomitą powierzchnię reklamową stanowią samo stabilizujące kołpaki oraz obudowa na drążek kierowniczy pojazdu. Dzięki cechującej segwaye mobilności przekaz marketingowy ma szanse trafić dokładnie tam, gdzie chce tego nasz klient: segway może pojawić się np. pod szkołą, w przejściu podziemnym, w supermarkecie, może również poruszać się z promotorem czy hostessą w określonym czasie po wybranej trasie w mieście, przy czym przemieszczać się po chodniku na prawach pieszego.

Oczywiście możliwe są reklamowe przejazdy grupowe czyli kampanie z wykorzystaniem kilku segwayów równocześnie, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć efekt zaskoczenia i zauważalności reklamy.

Zamierzacie Państwo wprowadzić efektywną innowację w przedsięwzięciach reklamowych swojej firmy?

Nie wiecie jak to zrobić?

Recepta jest prosta - reklama na segwayach.

Cena wynajmu segwaya jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta.

    W cenę wliczone są:
  • wynajem urządzenia
  • ubezpieczenie OC
  • transport urządzenia na miejsce imprezy
  • fachowa obsługa instruktora, który nie tylko zaprezentuje urządzenie lecz także zatroszczy się o przeszkolenie chętnych w zakresie jazdy na segwayach
  • satysfakcja i zadowolenie Klienta

W przypadku zadeklarowania wykorzystania więcej niż jednego pojazdu lub wypożyczenia go w cyklu imprez nie wykluczamy negocjacji cen.

Ewentualne dodatkowe koszty wynikające z akcji promocyjnej (np. promodyski, obudowa drążka kierowniczego, flagi reklamowe, umieszczenie nagłośnienia, monitora LCD, oświetlenia, odpowiednie przeszkolenie obsługi) obciążają Klienta.

oferta reklamy - oferta w PDF (120 kb)

W przypadku jeśli impreza ma się odbyć w odległości większej niż 40 km od Warszawy to do cen za wypożyczenie prosimy doliczyć również koszt dojazdu w/g stawki 1,4 zł za kilometr. W przypadku jeśli impreza będzie trwała dłużej niż jeden dzień lub w odległości większej niż 300 km od Warszawy, należy również uwzględnić koszty noclegu ekipy oraz parking strzeżony.

Aby obejrzeć ofertę potrzebny jest program Adobe Reader.
Jeśli go nie posiadasz, możesz ściągnąć go klikając na link poniżej:

Ściągnij Adobe Reader


   Copyright ® 2006 - 2024 logo Segway® jest zarejestrowanym znakiem towarowym i należy do Segway Inc.
   Wszystkie użycia użyte zostały tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.
   Strona nie wykorzystuje ciasteczek do śledzenia użytkownika.
Valid HTML 4.01 Transitional