Segway  X2


segway segway segway segway
segway

Segway® - zaprojektowany by cieszyć

Przy projektowaniu mechanizmu zmiany kierunku jazdy (umożliwia to poruszanie drążkiem sterowniczym w lewą lub prawą stronę) w, segwayach wykorzystano naturalną skłonność ludzkiego organizmu do przechylania się w kierunku, w którym w danym momencie człowiek zamierza podążać. To dlatego jazda w dużym stopniu opiera się tu na intuicji. Jak przystało na pojazd drugiej generacji Segway® X2 wyposażony jest w nowoczesny system sterowania opracowany zgodnie z technologią LeanSteer. Dzięki bezprzewodowemu kontrolerowi InfoKey na bieżąco można śledzić szereg parametrów jak np. prędkość jazdy, pokonaną odległość czy też stan naładowania baterii. InfoKey umożliwia także aktywację alarmu.

Koła terenowego modelu X2 zostały zaprojektowane tak aby zapewnić wygodną i bezpieczną jazdę poprzez różnego rodzaju bezdroża (pofałdowania terenu, żwir, trawa, piasek). Specjalne modyfikacje oprogramowania związanego z "dynamiczną stabilizacją" (ang. dynamic stabilization ), szersze opony oraz wyższe w porównaniu z pierwotnym modelem umiejscowienie platformy nad podłożem sprawiają, iż odtąd żadne bruzdy ziemi, kamienie a nawet niektóre górki nie przeszkodzą w przejażdżce.

Obie litowo-jonowe baterie służące zasilaniu Segwaya X2 oparte są na technologii Saphion®. Umożliwiają one przejechanie w terenie nawet 19 km. Oczywiście maksymalna odległość jaką pojazd może pokonać bez kolejnego ładowania baterii zależy od szeregu czynników takich jak waga kierowcy, styl jazdy, ukształtowanie terenu, a nawet warunków atmosferycznych panujących w czasie podróży. Cechą charakterystyczną tego modelu są także odporne na zadrapania zderzaki i mocowania systemu Cargo.

Dodajmy, że wkładanie Segwaya X2 do samochodu ułatwiają specjalnie skonstruowane stalowe uchwyty. Zatem jeśli masz ochotę na zapierającą dech w piersiach przejażdżkę u nas znajdziesz odpowiedni zastrzyk adrenaliny.

Specyfikacja techniczna Segway® PT X2
Prędkość : 20 km/h
Ładowność : 118 kg
Wymiary : 67 x 84 cm
Waga : 54,4 kg
Silniki : 1,88 KW/2,5 KM
Koła : 10-calowe wykonane z czarnego aluminium
Opony : 21-calowe
Wysokość platformy : 4,131 cm
Prześwit pod platformą : 11,43 cm
Wyświetlacz : bezprzewodowy kontroler InfoKey
Max. dystans na jednym cyklu baterii : 19 km w terenie / 28 km szosa
(zależne od warunków terenu i wagi kierowcy)
Czas ładowania baterii : 6 ~ 8 godzin

Podsumowując - jazda na nim to sama przyjemność !

segway

   Copyright ® 2006 - 2024 logo Segway® jest zarejestrowanym znakiem towarowym i należy do Segway Inc.
   Wszystkie użycia użyte zostały tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.
   Strona nie wykorzystuje ciasteczek do śledzenia użytkownika.
Valid HTML 4.01 Transitional