Segway  X2


SegwayR SegwayR

Impreza nie do podrobienia

Lubicie Państwo nietuzinkowe pomysły i rozwiązania?

Macie Państwo wyobrażenie jakie piorunujące wrażenie na uczestnikach zorganizowanej przez Państwo imprezy rekreacyjnej lub promocyjnej może zrobić tak zaawansowana technologicznie maszyna jak Segway® PT?

To na pewno szansa zaskoczenia zarówno zaproszonych gości jak i klientów.
Szansa, która z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników.

Proszę wziąć pod uwagę, że urzeczywistnianie marzeń naszych partnerów w tym zakresie traktujemy jak misję. Tak więc satysfakcję Państwa gości i klientów stawiamy na pierwszym miejscu. A że zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych ludzi - profesjonalnie przeszkolonych i (co nie mniej ważne) odpowiedzialnych, zapewniamy iż w czasie pobytu w charakterze instruktorów na Państwa imprezie (niezależnie od tego, czy będzie to festyn zakładowy, event, seminarium czy też spotkanie integracyjne) będą godnie reprezentować nie tylko naszą firmę, ale również organizatora imprezy.

Chcecie Państwo postawić jednocześnie na jakość sprzętu, profesjonalną obsługę a w efekcie zadowolonych pracowników czy klientów? Nic prostszego jak skontaktować się z nami. W końcu czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby sprawić, żeby impreza nabrała uroku! Wybierając nas będziecie pewni, że zyskujecie zaufanego partnera, a planowana impreza będzie po prostu inna niż wszystkie.

Cena wynajmu segwaya jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta.

    W cenę wliczone są:
  • wynajem urządzenia
  • ubezpieczenie OC
  • transport urządzenia na miejsce imprezy
  • fachowa obsługa instruktora, który nie tylko zaprezentuje urządzenie lecz także zatroszczy się o przeszkolenie chętnych w zakresie jazdy na segwayach
  • satysfakcja i zadowolenie Klienta

W przypadku zadeklarowania wykorzystania więcej niż jednego pojazdu lub wypożyczenia go w cyklu imprez nie wykluczamy negocjacji ceny.

oferta reklamy - oferta w PDF (120 kb)

W przypadku jeśli impreza ma się odbyć w odległości większej niż 40 km od Warszawy to do cen za wypożyczenie prosimy doliczyć również koszt dojazdu w/g stawki 1,4 zł za kilometr. W przypadku jeśli impreza będzie trwała dłużej niż jeden dzień lub w odległości większej niż 300 km od Warszawy, należy również uwzględnić koszty noclegu ekipy oraz parking strzeżony.

Aby obejrzeć ofertę potrzebny jest program Adobe Reader.
Jeśli go nie posiadasz, możesz ściągnąć go klikając na link poniżej:

Ściągnij Adobe Reader

   Copyright ® 2006 - 2024 logo Segway® jest zarejestrowanym znakiem towarowym i należy do Segway Inc.
   Wszystkie użycia użyte zostały tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.
   Strona nie wykorzystuje ciasteczek do śledzenia użytkownika.
Valid HTML 4.01 Transitional